Zostań szpiegiem

Hej człowieku, chodź na chwilkę, no podejdź, nie bój się. Co tam Ci gra w słuchawkach? Muzyka? A więc lubisz muzykę? Czego słuchasz, znasz się na tym? To jest ciekawe, a w sieci mało takich rzeczy. Idziesz na koncert? Dużo wydarzeń muzycznych w Twoim mieście? Daj znać jak będzie coś ekstra. Może Ty napiszesz? To łatwe, tu masz podsłuch, łączy się z aparatem podsłuchowym i wieść się niesie dalej, kumasz? Nie bój się, nie ugryzę Cię, umiesz czytać i pisać prawda? No to się nadajesz! Idź na koncert, napisz o nim i daj mi znać tu (podsluchaj.blog@gmail.com), a ja zobaczę co z Ciebie za ziółko. Wiesz o czymś czego ja nie wiem? Też napisz, może zostaniesz z nami na dłużej?

5 myśli na temat “Zostań szpiegiem”

  1. Hej :)
    Nie wiem czy mnie pamiętasz, ale poznałyśmy się kiedyś na warsztatach z otwartości międzykulturowej w akumulatorach. Tutaj ruda, wysoka i gospelowa dziewczyna :D
    Fajnie cię poczytać na internetach :) Dodaję do zakładek i będę wpadać – a wyskoczyłaś mi przy okazji filmiku TM o Zakonnicy – gdzie trochę gospelowych dziewoj śpiewało na wejściu :)
    Stay tuned! :)

    1. Hej Kosa! Oczywiście, że Cię pamiętam!!! Dzięki za czytanie nas, mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie. Daj znać jak będziesz miała jakiś koncert (bo o ile dobrze pamiętam śpiewasz w chórze, prawda?), to z chęcią przyjdę posłuchać :)

Dodaj donos

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s