Moc prezentów konkursowych!

Przeprowadzka na nową domenę, zmiana wyglądu bloga, którą już, już niedługo zobaczycie na własne oczy, liczne plany będące w trakcie realizacji… Tak, nasze podsłuchajowe życzenia świąteczne już się spełniają! Liczymy, że także dla Was są to nowiny, które cieszą i sprawiają, że jeszcze chętniej odwiedzacie naszego bloga. Z myślą o naszych Czytelnikach przygotowaliśmy konkurs. Skoro mamy święta to z wielką przyjemnością włożymy czapkę św. Mikołaja i wyślemy Wam prezenty! 9 płyt oraz słodkie dodatki już czekają, by trafić do Waszych rąk. Weźcie udział w naszym konkursie świątecznym i cieszcie się pięknem muzyki przy świątecznym stole!

Aby wygrać wymarzony krążek wystarczą 3 kroki!

KROK PIERWSZY – wybierz płytę

 1. Pianohooligan, 15 studies for the oberek – solowa płyta najciekawszego polskiego pianisty jazzowego młodego pokolenia! Kto chętny?
 2. Herbie Hancock, The New Standard – płyta, która chociaż ma już 20 lat, nie zestarzała się! Dobry jazz jak/i wino?
 3. Jacek Wist&Krzysztof Herdzin Big Band, Swinging with Sinatra  utwory mistrza swingu w aranżacji Wista i Herdzin Big Band sprawią, że te święta zalśnią amerykańskim blaskiem!
 4. Gruppo di Tempera, Poulenc, Ibert, Milhaud, Français – płyta Gruppo de Tempera sprawi, że pokochasz XX wiek! Komu marzy się francuski klimat świąt?
 5. Soyoung Yoon, Gorzów Philharmonic Orchestra pod dyrekcją Piotra Borkowskiego, Sibelius, Czajkowski Violin Concertos – 14. edycja konkursu im. Wieniawskiego należała właśnie do niej!. Płyta obowiązkowa dla miłośników przebojów wiolinistyki w doskonałym wykonaniu!
 6. Szymon Nehring, Chopin, Szymanowski, Mykietyn – ostatnia edycja Konkursu im. F. Chopina sprawiła, że nazwisko Nehring nie powinno być już nikomu obce! Zdolny, pracowity i niezwykle wrażliwy. Polska muzyka pod jego palcami to wyjątkowa uczta. Kto chce spędzić święta z muzyką fortepianową?
 7. Janusz Olejniczak, Chopin. 57 Mazurków – Janusz Olejniczak jest autorytetem muzyki fortepianowej. Mazurki Chopina w jego wykonaniu są wzorem dojrzałej interpretacji. Chętni na święta z Chopinem?
 8. Chór Polskiego Radia, Wrocławska Orkiestra Barokowa pod dyrekcją Jacka Kasprzyka, Litanie Ostrobramskie. Moniuszko – religijna zaduma dla wielu stanowi najważniejszy element świąt. Może ta płyta jest odpowiednia dla Ciebie?
 9. Magdalena Tomsińska, Pieces from the Gdańsk Lute Tabulature 4022 – Tak wygląda raj dla miłośników muzyki dawnej, prawda?

KROK DRUGI – odpowiedz na pytania

Chcąc zachęcić do czytania naszego ostatniego numeru tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, postanowiliśmy zadać cztery pytania dotyczących właśnie ostatnich tekstów. Odpowiedzi nie sprawią chyba nikomu trudności? :)

 1. Jak nazywa się debiutancki album Jacoba Colliera? (odpowiedzi szukaj tu!).
 2. Kto napisał wstęp do książki Panufnik. Architekt emocji (odpowiedzi szukaj tu!).
 3. Jacy muzycy grają na płycie Czarny pies? (odpowiedzi szukaj tu!).
 4. Co powinien zrobić dojrzały i ukształtowany krytyk muzyczny? (odpowiedzi szukaj tu!).

KROK TRZECI – napisz do nas!

Nazwę płyty, którą chcecie otrzymać, poprawne odpowiedzi oraz adres korespondencyjny prosimy wysyłać na naszego maila (podsluchaj.blog@gmail.com). Pierwsze trzy osoby, które wyślą poprawne odpowiedzi otrzymają od nas płyty i słodkie upominki. Wyniki ogłosimy w momencie, gdy otrzymamy trzy poprawne zgłoszenia. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz poniższy regulamin:

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem Konkursu jest redakcja Podsłuchaj, zwana dalej Organizatorem.

2. Konkurs organizowany jest w terminie określonym w treści ogłoszenia, na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.

3. Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie osoby fizyczne, zwane dalej Uczestnikami.

4. Konkurs ogłaszany jest na stronie internetowej podsluchaj.pl.

5. By wziąć udział w Konkursie, należy w określonym w warunkach konkursu terminie przesłać na podany adres mailowy odpowiedź na pytania konkursowe wraz z pełnym imieniem i nazwiskiem oraz danymi adresowymi do wysyłki. W wypadku niespełnienia tych warunków, zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę.

6. Imiona i nazwiska laureatów Konkursu zostaną ogłoszone przez Organizatora na stronie podsluchaj.pl w terminie określonym w treści ogłoszenia.

7. Uczestnicy wyrażają zgodę na publikację ich danych osobowych tylko w związku z ogłoszeniem wyników Konkursu.

8. Dokonując zgłoszenia konkursowego, Uczestnik potwierdza, że spełnia całokształt warunków udziału w Konkursie oraz akceptuje wszystkie zasady Konkursu, określone w regulaminie.

Redakcja Podsłuchaj!

UWAGA! Konkurs zakończony! Nagrody zdobyli: Pani  Joanna Trociuk-Dobrowolska, Pan Rafał Dobrowolski oraz Małgorzata Trociuk! Gratulujemy! 

Dodaj donos

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s