Pamela Howland i Stan Breckenridge. KONKURS!

Drodzy Podsłuchiwacze!

Chcielibyśmy zaprosić Was na koncert dwojga niezwykłych artystów, który organizuje ARTmosfera, a my objęliśmy patronatem medialnym. Na scenie Blue Note’u wystąpi Pamela Howland oraz Stan Breckenridge. Z tej okazji mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na koncert, który odbędzie się 28.06 o godzinie 20.00. Aby je zdobyć, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe!

Howland jest pianistką klasyczną, która w swej twórczości sięga po inspiracje do najróżniejszych gatunków muzycznych. Należy do elitarnego grona Artystów Steinwaya. Jest miłośniczką Fryderyka Chopina, a także… Beatlesów! Jej najnowszy program koncertowy „Pamela Howland meets The Beatles” jest zbiorem autorskich aranżacji melodii The Beatles w stylistyce utworów Chopina. W jej dorobku znajduje się wiele recitali i koncertów solowych oraz ze znakomitymi orkiestrami w Stanach Zjednoczonych, Ameryce Południowej i Europie.

Breckenridge jest pianistą jazzowym, a także wokalistą i kompozytorem. Na swoim koncie ma występy z wieloma artystami sceny jazzowej, klasycznej czy rozrywkowej. Koncertował z wieloma wybitnymi postaciami, między innymi z Madeleine Albright, Jerry Lewis, Martha Reeves, Nancy Sinatra, John Travolta. Opublikował także wiele podręczników akademickich wydanych w języku angielskim, wśród nich między innymi „Popular Music in America: Forging the American Spirit” (2012), „African American Music For Everyone” (2006).

Na koncercie w klubie Blue Note usłyszymy melodie spirituals, ragtime, blues, nowoorleański jazz i swing, jak i współczesne rytmy soul i pop. Pamela Howland i Stan Breckenridge to nie tylko świetni pianiści, ale też wspaniali performerzy. Muzyce będą towarzyszyły opowieści o korzeniach wykonywanych gatunków i inspiracjach.

Więcej informacji uzyskają  Państwo na stronie wydarzenia.

KONKURS!

Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na ten koncert. Aby je otrzymać, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: Jaki tytuł ma filmowy dokument o Fryderyku Chopinie, zrealizowany przez Pamelę Howland?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: podsluchaj.blog@gmail.com. Kto pierwszy ten lepszy :)

W mailu prosimy zawrzeć odpowiedź na pytanie wraz z danymi osobowymi (imię i nazwisko). Zgłoszenia bez wymaganych informacji nie zostaną przyjęte. Na łamach bloga opublikujemy nazwisko zwycięzcy.

Powodzenia!

Uwaga! Konkurs został zakończony. Podwójny bilet wygrała Pani Klaudia Popielska. Gratulujemy!

Jeden komentarz na temat “Pamela Howland i Stan Breckenridge. KONKURS!”

Dodaj donos

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s