Maciej Fortuna Trio – Jazz (zapowiedź + konkurs)

Maciej Fortuna nie zasypia gruszek w popiele. Dopiero co pisałem o albumie Zośka, a już w najbliższy piątek, (22.04.2016) będzie miała miejsce premiera albumu Jazz formacji Maciej Fortuna Trio. W związku z premierą mamy dla Was także konkurs!

Jak o albumie mówią sami twórcy:

to pierwszy album Maciej Fortuna Trio nagrany w nowym/starym składzie – z Frankiem Parkerem, który zasilał pierwszy skład zespołu, oraz Jakubem Mielcarkiem, fenomenalnym muzykiem i basistą. JAZZ Maćka Fortuny to współczesne, europejskie spojrzenie na gatunek, który powoli staje się coraz bardziej kolumnowy i, siłą rzeczy, historyczny.

Wyraziste rytmy, funkowe groovy i cały komplet elektronicznych nawiązań – wszystko to zaprzęgnięte w służbie starego, dobrego jazzu, któremu warto pomóc się przełamać…

Album można wysłuchać bez ograniczeń do dnia premiery w aplikacji mobilnej Maciej Fortuna dostępnej na systemy Android oraz iOS.

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Fortuna Music, mamy do rozdania aż 4 albumy. Aby wygrać wystarczy wysłać maila pod adres podsluchaj.blog@gmail.com odpowiedź na poniższe pytanie. O przyznaniu nagrody decyduje kolejność zgłoszeń.

Pytanie konkursowe brzmi: Wymień minimum dwa albumy nagrane przez Maciej Fortuna Trio.

KONKURS ZAKOŃCZONY! Uprzejmie donoszę, że nagrodę wygrali: Wojciech Szyputa, Paweł Durzyński, Grzegorz Szymerkowski oraz Krzysztof Komorek! Gratulujemy!

W mailu prosimy zawrzeć odpowiedź na pytanie wraz z danymi adresowymi. Zgłoszenia bez wymaganych informacji nie zostaną przyjęte. Wszelkie dane adresowe zostaną wykorzystane wyłącznie w celu przekazania nagrody. Na łamach bloga opublikujemy nazwiska zwycięzców.

Paweł Kujawiak

Dodaj donos

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s