Dwa podwójne zaproszenia na koncert zespołu The FriendsTones Quartet

5 marca b.r. o godzinie 20.00 na Scenie Na Piętrze w Poznaniu odbędzie się koncert zespołu The FriendsTones Quartet. Występ odbędzie się w ramach Festiwalu Młodego Jazzu, organizowanego przez Estradę Poznańską, Akademię Muzyczną im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu i Stowarzyszenie Jazz Poznań. Podsłuchaj! ma dla Was dwa podwójne zaproszenia na koncert!

The FriendsTones Quartet to zespół założony przez czwórkę studentów poznańskiej Akademii Muzycznej. Muzyka, którą tworzą to połączenie tradycyjnego jazzu z tym nowoczesnym. Sami artyści swoją muzykę opisują jako fuzję jazzu i muzyki improwizowanej z inspiracjami poza-jazzowymi.

Festiwal Młodego Jazzu to wartościowa inicjatywa. Umożliwia młodym muzykom konfrontować swoje umiejętności przed publicznością. To ważne dla każdego artysty. Jeśli lubią Państwo muzykę jazzową i są ciekawi młodych talentów, zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie! Do wygrania dwa podwójne zaproszenia.

Z okazji rocznicy urodzin Fryderyka Chopina, pytanie konkursowe brzmi następująco: Podaj tytuł dowolnego utworu jazzowego, który nawiązuje do twórczości Chopina.

Pierwsze dwie osoby, które nadeślą odpowiedź oraz SWOJE IMIĘ I NAZWISKO na adres: podsluchaj.blog@gmail.com, otrzymają zaproszenia na koncert!

Nagrody zdobyli Pan Marcin Klaja oraz Pani Dorota Mysior. Gratulujemy!

Miłego koncertu!

Reklamy

Autor

Aleksandra

gotuję, jem, oszczędzam

Dodaj donos

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s