Podsłuchaj nr 11

Podsłuchaj!

„Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi. Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni” – mógłby dziś zaśpiewać Marek Grechuta. Święta za pasem a przypominają nam o tym jedynie punkty sprzedaży choinek, dekoracje centrów handlowych i Trójkowe Krok po kroczku, najpiękniejsze w całym roczku… Nam to jednak nie przeszkadza w pracy, dlatego dziś publikujemy kolejny numer Podsłuchaj!

A w nim: Michalina Koreike recenzuje najnowszą biografię czeskiego barda Jaromira Nohavicy. Dobrochna Zalaz, niczym Gwiazdor (czy tam Mikołaj, Dziadek Mróz, czy kto tam u Was prezenty przynosi), podarowała aż dwa teksty – recenzję z koncertu zwycięzcy Konkursu Chopinowskiego, pianisty Seong-Jin Cho w Filharmonii Poznańskiej, a także o polityce kulturalnej i muzyce w Generalnym Gubernatorstwie. Anna Sobczak w swoim felietonie cieszy się z nadchodzących świąt oraz przybywającego wraz z nimi (świętego?) spokoju. Paweł Kujawiak na luzie pokazuje co najbardziej lubi na YouTubie. Aleksandra Bliźniuk poruty nie narobiła i o budzie napisała, łe jery! Tera macie wuchtę tekstu tej!

  1. „Zanim kitę odwalę” – kulturalnie o Nohavicy – Michalina Koreike
  2. Pianista swoje, orkiestra swoje – Dobrochna Zalas
  3. Niepożądane i zakazane – Dobrochna Zalas
  4. Minimalnie o prostocie – Anna Sobczak
  5. Top ileś z YouTube – Paweł Kujawiak
  6. O laboga, to Łejery! – Aleksandra Bliźniuk

Z życzeniami tylko najlepszymi,
Paweł Kujawiak

Autor

PanPaweł

Zainteresowany wszystkim, poszukujący inspiracji wszędzie. Lubi poznawać i tworzyć. Zawsze stara się zrobić lepiej, niż potrafi.

4 myśli na temat “Podsłuchaj nr 11”

Dodaj donos

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s