Na Święta Podsłuchaj – KONKURS!

Podsłuchaj!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, postanowiliśmy zaprosić Was do udziału w naszym konkursie Na Święta Podsłuchaj!. Aby ten najbliższy czas był jeszcze piękniejszy, warto się trochę postarać i wygrać prezent, który wzbogaci te Święta o cudowną muzykę. Do wygrania jest wyjątkowy prezent: dwie płyty: Herbie Hancock — The New Standard i Pianohooligan 15 studies for the oberek oraz słodki dodatek (puszkę własnoręcznie ozdobiła najzdolniejsza i osobista mama PanaPawła ) :)

Prezent konkursowy Podsłuchaj!
Prezent konkursowy Podsłuchaj!

Nasza ulubiona radiowa Trójka niedawno zorganizowała licytację w ramach akcji „Święta bez granic”, gdzie największą wartość uzyskała koncertowa sukienka Zaz wraz z jej płytą Paris. Akurat tak wspaniale się złożyło, że nasi agenci Melonikow oraz M-M niedawno były na koncercie Zaz, który promował tę płytę. Ich recenzje możecie przeczytać na naszym blogu.

Nawiązując do tego wydarzenia, proponujemy Wam pytanie konkursowe: gdzie oraz w ramach jakiego festiwalu odbył się 25.11.2015 koncert Zaz?

Poprawne odpowiedzi wraz z adresem korespondencyjnym prosimy wysyłać na naszego maila (podsluchaj.blog@gmail.com). Spośród osób, które wysłały poprawną odpowiedź, wylosujemy tylko jednego zwycięzcę konkursu. Odpowiedzi prosimy wysyłać do 13. grudnia 2015 r. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz poniższy regulamin.

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem Konkursu jest redakcja Podsłuchaj, zwana dalej Organizatorem.

2. Konkurs organizowany jest w terminie określonym w treści ogłoszenia o Konkursie, na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.

3. Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie osoby fizyczne, zwane dalej Uczestnikami.

4. Konkurs ogłaszany jest na stronie internetowej podsluchaj.wordpress.com.

5. By wziąć udział w Konkursie, należy w określonym w warunkach konkursu terminie przesłać na podany adres mailowy odpowiedź na pytanie konkursowe wraz z pełnym imieniem i nazwiskiem oraz danymi adresowymi do wysyłki nagrody w przypadku jej wygrania.W wypadku niespełnienia tych warunków, zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę w losowaniu.

6. Spośród zgodnych z regulaminem zgłoszeń konkursowych, nadesłanych przez Uczestników, Organizator wybiera w drodze losowania zwycięzce Konkursu.

7. Imiona i nazwiska laureatów Konkursu zostaną ogłoszone przez Organizatora na stronie podsluchaj.wordpress.com w terminie określonym w treści ogłoszenia.

8. Uczestnicy wyrażają zgodę na publikację ich danych osobowych tylko w związku z ogłoszeniem wyników Konkursu.

9. Dokonując zgłoszenia konkursowego, Uczestnik potwierdza, że spełnia całokształt warunków udziału w Konkursie oraz akceptuje wszystkie zasady Konkursu, określone w regulaminie.

Redakcja Podsłuchaj

Autor

Aleksandra

gotuję, jem, oszczędzam

Dodaj donos

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s