Podsłuchaj nr 9

12803019_1041729249198566_6693688057388122441_nWakacje studenckie już minęły, a zatem pora na kolejny sezon Podsłuchaj. Mamy nadzieję, że tegoroczne numery będą jeszcze ciekawsze dla Was. W tym roku postaramy się rozbudować nasz blog o parę nowych elementów, liczymy także, że uda nam się poszerzyć nasz skład osobowy. Staramy się także nawiązywać nowe kontakty, które być może zaowocują większymi możliwościami naszego rozwoju. Jeżeli Ty masz pomysł na współpracę lub chciałabyś/chciałbyś dla Nas pisać, nie wahaj się do z nami skontaktować (podsluchaj.blog@gmail.com lub poprzez wiadomość na Facebooku).

A numerze znajdziecie kilka akcji szpiegowskich. Ihor Wasylik udał się aż za Atlantyk i przynosi relacje z Bloor West Village Ukrainian Toronto Festival. Paweł Kujawiak relacjonuje wieczór z Jazz Campingu na Kalatówkach. Czy piwo potrafi przepędzić niedźwiedzia? Dobrochna Zalas zastanawia się (dość dogłębnie) nad dźwiękiem. Natomiast o wywiadzie Aleksandry Bliźniuk z Odette Dąbrowską powinniście już wiedzieć, a jeśli nie, to teraz wiecie.

  1. Ukraińska wioska w sercu Kanady – Ihor Wasylik
  2. Stary niedźwiedź lubi jazz. Jazz Camping na Kalatówkach – Paweł Kujawiak
  3. Porozmawiajmy o dźwięku – Dobrochna Zalas
  4. Jestem Odette Dąbrowska-wywiad – Aleksandra Bliźniuk

Autor

PanPaweł

Zainteresowany wszystkim, poszukujący inspiracji wszędzie. Lubi poznawać i tworzyć. Zawsze stara się zrobić lepiej, niż potrafi.

4 myśli na temat “Podsłuchaj nr 9”

Dodaj donos

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s