Podsłuchaj nr 8

Kolejne dziewięć miesięcy Podsłuchaj za nami. W tym czasie wyprodukowaliśmy 8 numerów, w których ukazały się aż 32 artykuły. Zamiast jednego numeru pojawiło się kilka recenzji z 44. Poznańskiej Wiosny Muzycznej. Łącznie napisaliśmy aż 37 artykułów. Ponadto braliśmy udział w konkursie na Blog Roku (niestety odrobinę za mało głosów zdobyliśmy) a Aleksandra Bliźniuk została laureatką konkursu krytyków muzycznych KROPKA. Sezon zamykamy więc z niezłym wynikiem.

Na okres wakacji ponownie rozjeżdżamy się w różne rejony świata, dlatego przez co najmniej dwa miesiące nie ukaże się żaden numer. Powrócimy z nowymi siłami, nowymi ambicjami oraz nowymi pomysłami. Planujemy silniejszy rozwój naszej strony i mamy nadzieję go w przyszłym sezonie przeprowadzić.

Artykuły na bloga piszemy z wielu różnych powodów. Najczęściej jest to wyraz naszych chwilowych, bądź stałych fascynacji. Czasami reagujemy na bieżące wydarzenia, albo po prostu bardzo chcemy coś przekazać. Incydentalnie unikamy wypowiedzi. Nie raz piszemy mądrzej niż wyglądamy, a co jakiś czas wydaje nam się, że tak jest. Cokolwiek spowodowało jakikolwiek artykuł, przyczyną do tworzenia tego bloga jest chęć stworzenia w Internecie miejsca gdzie można poczytać o muzyce coś więcej niż recenzje (ale to też!) czy plotki o telebrytach (to już nie). Zawsze mamy nadzieję, że nasze zdigitalizowane słowa zainteresują chociaż kilka osób więcej i zachęcą do dalszych poszukiwań. Mam nadzieję, że te 9 miesięcy naszej pracy dąży w dobrym kierunku.

A teraz danie dnia: numer 8 Podsłuchaj a w nim Aleksandra Bliźniuk robi sobie pauzę, bo ma już dość. Sypie słabym żartem, chwali się, że ma prace „w zawodzie” i folder „Aleksandra”. Anna Sobczak popisuje się specjalistycznym żargonem i jakimś cudem robi z tego publicystykę. No bo ilu z Was wiedziało co to jest doksologia mniejsza? Paweł Kujawiak popisuje się, że nic nie napisał i ostentacyjnie olał sprawę. Przynajmniej odwiedził samotną Lucille. Dobrochna Zalas robi z bloga portal plotkarski. Seks jest, ale golizny brak.

Na jakiś czas żegnamy się z Wami!
Maupka też.
Paweł Kujawiak

  1. Sfrustrowany felieton – Aleksandra Bliźniuk
  2. Jacobus nieznany – Anna Sobczak
  3. Lucille – Paweł Kujawiak
  4. Gdzie bywać? Z kim się przespać? Czego posłuchać? – Dobrochna Zalas

Autor

PanPaweł

Zainteresowany wszystkim, poszukujący inspiracji wszędzie. Lubi poznawać i tworzyć. Zawsze stara się zrobić lepiej, niż potrafi.

4 myśli na temat “Podsłuchaj nr 8”

Dodaj donos

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s