Konkurs! Wygraj swój prezent świąteczny!

Okres świąteczny dotyczy także Nas. Już niedługo zobaczycie nasze tegoroczne, muzyczne propozycje prezentów świątecznych. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu możecie także przypomnieć sobie wciąż aktualne zeszłoroczne pomysły.

Ale zanim zaczniemy szukać prezentów, macie wyjątkową okazję na zdobycie prezentu świątecznego od naszej redakcji! Zasady są proste i przyjemne. WY odpowiadacie nam na postawione przez nas pytanie, a MY losujemy zwycięzcę i wysyłamy wam prezent. Proste? Szczęśliwy zdobywca nagrody dostaje dwa albumy CD: Deep Purple – The collection i Jimmy Page – Outrider; oraz puszkę smakołyków ;)

Pytanie konkursowe brzmi: Czym było Minstrel shows?

Poprawne odpowiedzi wraz z adresem korespondencyjny prosimy wysyłać na naszego maila (podsluchaj.blog@gmail.com). Spośród osób, które wysłały poprawną odpowiedź, wylosujemy tylko jednego zwycięzcę konkursu. Odpowiedzi prosimy wysyłać do 14. grudnia 2014 r. Biorąc udział w konkursie akceptujesz poniższy regulamin.

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem Konkursu jest redakcja Podsłuchaj, zwana dalej Organizatorem.

2. Konkurs organizowany jest w terminie określonym w treści ogłoszenia o Konkursie, na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.

3. Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie osoby fizyczne, zwane dalej Uczestnikami.

4. Konkurs ogłaszany jest na stronie internetowej podsluchaj.wordpress.com.

5. By wziąć udział w Konkursie, należy w określonym w warunkach konkursu terminie przesłać na podany adres mailowy odpowiedź na pytanie konkursowe wraz z pełnym imieniem i nazwiskiem oraz danymi adresowymi do wysyłki nagrody w przypadku jej wygrania. W wypadku niespełnienia tych warunków, zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę w losowaniu.

6. Spośród zgodnych z regulaminem zgłoszeń konkursowych, nadesłanych przez Uczestników, Organizator wybiera w drodze losowania zwycięzce Konkursu.

7. Imiona i nazwiska laureatów Konkursu zostaną ogłoszone przez Organizatora na stronie podsluchaj.wordpress.com w terminie określonym w treści ogłoszenia.

8. Uczestnicy wyrażają zgodę na publikację ich danych osobowych tylko w związku z ogłoszeniem wyników Konkursu.

9. Dokonując zgłoszenia konkursowego, Uczestnik potwierdza, że spełnia całokształt warunków udziału w Konkursie oraz akceptuje wszystkie zasady Konkursu, określone w regulaminie.

Autor

PanPaweł

Zainteresowany wszystkim, poszukujący inspiracji wszędzie. Lubi poznawać i tworzyć. Zawsze stara się zrobić lepiej, niż potrafi.

Dodaj donos

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s