Podsłuchaj wyrusza na akcje!

Podsłuchaj zaczyna nowy sezon. Ciągle staramy się ulepszać formułę naszego bloga, dlatego też spodziewajcie się eksperymentów.

Przede wszystkim zmieniamy formułę publikacji postów i artykułów. Będą się one ukazywały raz na kilka (3 lub 4) tygodni w formie „numerów”. W ramach jednego numeru pojawi się kilka artykułów o różnej tematyce. Pierwszy ukaże się 6 października. Prócz kolejnych „numerów” pojawiać się będzie raz na tydzień nasz nowy projekt. Co to będzie zobaczycie już w przyszłym tygodniu.

Oczekując na pierwszy numer zapraszamy do nadrobienia ewentualnych zaległości wakacyjnych i przypominamy, że cały czas poszukujemy kolejnych agentów. Po więcej informacji zapraszam do zakładki Zostań Szpiegiem. Pamiętajcie także, że zawsze możecie napisać do nas zarówno w komentarzach na blogu, wysyłając maila (podsluchaj.blog@gmail.com), jak i poprzez stronę na Facebooku.

 

Autor

PanPaweł

Zainteresowany wszystkim, poszukujący inspiracji wszędzie. Lubi poznawać i tworzyć. Zawsze stara się zrobić lepiej, niż potrafi.

Dodaj donos

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s